Дорогі важкоатлети, бодібілдери та просто качки, прийшов час вам рости! Факт, що ріст мязів більше як на 40% залежить від дієти. Ні, я не кажу вам перестати старанно тренуватись, а лише жерти, як голодним вовкам! Я кажу: "Займайся до болі і через біль, але з правильним харчуванням!"
Коли ти багато працюєш в залі, то потребуєш дуже багато білка. Якщо ти можеш, то їси протеїн і різні добавки, а коли ні, то що? Для такого випадку я розкажу, що можна приготувати в дома, для швидшого набору маси.
Перше - потрібно нагодувати наш мяз його улюбленими білками! Друге - зміцнити кістки та суглоби, на які при наборі маси буде більше навантаження!
Кормимо голодні мязи
Рецепт простий. Склад суміші: мед, молоко, масло і збитий на блендері банан. Спочатку кипятимо молоко, а потім (залежно скільки молока скипятили) додаємо мед, масло і банан. Смак, звичайно, підійде не усім, але результат буде гарантовано!
Укріплюємо наші кістки
Склад страви: сир домашній, розтерта на кофемолці яєчна шкорлупа, сметана. Робимо простий сир зі сметаною і з верху сиплемо порошочок, одержаний з кількох шкаралуп. Хто хоче, то можна ще додати трішки сироватки, але це не так важливо, хоча буде дієвіше. Приймати таку штуку потрібно десь 3-4 рази на тиждень, бажано в обід, коли обмін речовин відбувається найактивніше.
Також хочу сказати, щоб під час тренування ви приймали багато рідини, теж важливо.
Сподіваюсь, що вам ця інформація допоможе і ваші результати підуть в гору. І прошу не забувати, що все дається через важку працю, у вашому випадку - важку працю в залі! Швидкого і звірячого вам росту, товариші качки!